Profesyonel Hacamat Ebusadullah | Bayanlarda HacamatBayanlarda,hamilelerde kızlarda hacamat tedavisi güvenli bir şekilde yapılabilir. Yan etkisi yoktur ve çok sağlıklı bir tedavi yöntemidir. Bu sünneti herkes yaşamalı yaşatmalı ki insanlar kurtulsun bu tedavi yüksek ücret gerektirmeyen özellikle de hamileler için kaçınılmazdır.

Rabbimiz Allah(cc) bir çok hastalıklara hacamat  ile şifayı vermiştir bizim de  tedavi olacağımız yöntemi göstermiştir..
Hacamat gerçek doğal olan İki omuz arasından, belden, kalp karşısından, bacaklardan, sırttan, başın arka tarafından veya vücudun herhangi bir yerinden tedavi sünnet maksadıyla şişe, bardak veya boynuzla etle deri arasındaki kılcal damarlardaki kirli kanları iltihaplı sarı suları ve benzeri alerjik sıvıları aldırmaktır.
Peygamberimiz (sav)'in tavsiyelerinden ve bizzat tatbik ettiği sünnetlerindendir.
 
Hacamatta maksat, derinin altındaki akıcılığı olmayan pıhtılaşmış kirli kanı ve dokular arasındaki sıvıda biriken atıkları dışarı atmak ve kanın rahatça dolaşmasını sağlamaktır.
 Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hayber'de alçak Yahudi bir kadın tarafından koyun buduyla zehirlenildiğinde Cebrail Aleyhisselâm kendisine gelerek hemen başın arkasından ahdayn denilen noktalarda,ve iki kahl den hacamat yaptırmasını buyurmuştur.
Efendimiz (s.a.v) başından ve iki omuz arasından hacamat yaptırıp zehir'i vücudundan kirli kanlarla birlikte atmıştır ve ondan sonra ümmetine hacamat olmayı tavsiye etmiştir. 
"Herkim vücuduna bir hastalık veya bir rahatsızlık gelirse hemen hacamat olsun'' buyuruyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Bayanlarda Hacamat Hizmetlerimiz

Etiketler: bayan